Senior JEE/Java Developer

Synergia Konsulting

8 000 - 13 000 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Dla naszego Klienta, prestiżowej firmy specjalizującej się w dostarczaniu gotowych rozwiązań informatycznych w sektorze finansowym poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania

Wymagania:
- Tworzenie aplikacji w ramach zespołu SCRUM;
- Tworzenie dokumentacji technicznej;
- Przeprowadzanie testów jednostkowych.

Obowiązki:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub pokrewne);
- Ok. 3letnie doświadczenie w programowaniu obiektowym i tworzeniu oprogramowania w technologii Java/JEE;
- Doświadczenie z technologiami do testów automatycznych (np. JUnit, JMock)
- Znajomość technologii webowych (HTML, XML, JavaScript, CSS, AJAX);
- Znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL);
- Praktyczna znajomość narzędzi Eclipse, SVN/Mercurial/Git, Maven;
- Umiejętność analitycznego myślenia;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Otwartość na przyswajanie nowej wiedzy programistycznej;
- Znajomość języka angielskiego.

Klient oferuje:
- Pracę zgodną z metodykami Agile;
- Elastyczne godziny pracy;
- Środowisko pracy oparte na systemie operacyjnym Linux i wydajnych maszynach developerskich;
- Możliwość rozwoju kompetencji poprzez pracę z wysokiej klasy specjalistami;
- Dostęp do zaawansowanych i nowoczesnych technologii;
- Przyjazną atmosferę;
- Pracę w centrum Poznania;
- Atrakcyjne wynagrodzenie (do ok. 10.000 PLN brutto, z możliwością negocjacji);
- Udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych;
- Prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport Plus.