Programista, elektronik, automatyk

GATE Electronics

3 000 - 8 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://www.gatee.eu WWW

Język programowania

Firma GATE Electronics - światowy lider na rynku kontrolerów do replik AEG - w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko Programista Mikrokontrolerów. Oferujemy:

możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych
ciekawe i rozwijające projekty
atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Zadania: projektowanie sterowników mikroprocesorowych do replik AEG
budowa i rozwój oprogramowania
tworzenie schematów elektronicznych, testy prototypów
prowadzenie dokumentacji technicznej
współpraca z programistami i projektantami

Wymagamy:

znajomości mikrokontrolerów (mile widziane 8bit STM)
znajomości języka assembler, C / C++
znajomości języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
podstawowej znajomości oznaczeń elementów elektronicznych, obudów
znajomości podstaw elektroniki
umiejętności analitycznego myślenia

Mile widziane:

wiedza w zakresie sensoryki, elektroniki, informatyki, fotoniki, mikromechaniki;
ukończone studia techniczne
doświadczenie na podobnym stanowisku
traktowanie elektroniki jako hobby, realizowanie projektów hobbystycznych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i szybkiego awansu

O GATE Electronics

Tactical Advantage
Krakowska, prężnie rozwijająca się firma. Skupiamy się na projektowaniu i produkcji wyspecjalizowanych kontrolerów do replik ASG. Nasze produkty sprzedawane są na całym świecie, głównie w USA i Hong Kongu.