iOS Developer

Sii Polska
Język programowania
Inne

Poszukujemy: iOS Developerów, dla klienta specjalizującego się w tworzeniu inteligentnych aplikacji mobilnych. Projekty będą bardzo różnorodne zarówno pod kątem przeznaczenia, wykonania jak i długości realizacji.

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną i elastyczną formę zatrudnienia (UoP, B2B)
  • Świetne warunki pracy w komfortowych pokojach projektowych
  • Możliwość współtworzenia ciekawych projektów w gronie doświadczonych specjalistów
  • Prywatną opiekę medyczną, program kafeteryjny (karta Multisport, vouchery do kina, teatru, bilety otwarte, karty Empik), ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjną lokalizację biura (Nord Park)
  • Szerokie możliwości rozwoju (w kierunku eksperckim, biznesowym lub menadżerskim)
  • Liczne szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość pracy zdalnej

Wymagania

Wymagany profil
  • Doświadczenie zawodowe związane z programowaniem aplikacji na iPhone/iPad
  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego oraz projektowania aplikacji mobilnych
  • Bardzo dobra znajomość iOS SDK
  • Dobra znajomość języków programowania C++ oraz Objective-C
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Zadania
  • Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji
  • Współpraca w ramach zespołu developerów
  • Testowanie rozwiązań