Tester Oprogramowania - Poznań - 2 500 - 4 500 zł netto

Sales For

Firma SALES FOR w imieniu swojego Klienta, firmy o zasięgu międzynarodowym, które realizuje zaawansowane projekty informatyczne w krajach takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Indie, Australia, Chiny poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Tester Oprogramowania
Nr Ref: TO/P/189/2015
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
Przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych.
Testowanie zaawansowanych aplikacji klasy contact center i video contact center
(przeprowadzanie testów funkcjonalnych, regresyjnych, automatycznych).
Raportowanie wykrytych błędów
Instalacja oraz uruchamianie nowych rozwiązań na serwerach testowych.
Przygotowywanie wersji instalacyjnych programów.
Przygotowywanie dokumentacji systemu (w tym pomoc kontekstowa).

Wymagania:
Znajomość zagadnień związanych z IT.
Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów.
Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.
Dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy.
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane:
Znajomość zagadnień bazodanowych,
Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych
Doświadczenie w pracy w zespole Scrum.

Oferujemy:
Pracę w stabilnej, rozwojowej firmie o strukturach międzynarodowych.
Atrakcyjne warunki pracy.
Atrakcyjny pakiet motywacyjny.
Twórczą pracę w ambitnym i profesjonalnym zespole.
Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym.
Kontakt z najnowszymi technologiami bazującymi na rozwiązaniach firm: Microsoft, VMWare, Cisco.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: TO/P/189/2015
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).