Programista PHP - Yii, ZF1, ZF2

Acquitec Sp. z o.o.

1 900 - 5 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Poszukujemy do 3 osób na stanowisko programisty PHP, do udziału w projekcie opartym o framework Yii. Czas trwania projektu to ok 3 miesięcy.

Po zakończeniu projektu wszystkie osoby mogą zostać zaangażowane do kolejnych zadań. Ze względu na to, że różne projekty wykonywane są w oparciu o różne frameworki, dużym plusem będzie aby osoby, które zgłoszą się do nas posiadały również umiejętności w ZF.

Przedmiotem projektu jest stworzenie systemu - aplikacji internetowej polegającej na gromadzeniu i przetwarzaniu danych oraz późniejszej ich prezentacji. Projekt uwzględnia pracę wielu użytkowników, ich weryfikację i kontrolę dostępu.

Preferujemy pracę na miejscu w biurze firmy. Dopuszczamy możliwość pracy zdalnej po wykazaniu się przez programistę rzetelnością, umiejętnością efektywnego zarządzania swoim czasem, wysokiej jakości dostarczanym kodem i dotrzymywaniem deklarowanych terminów i zakresów dostarczanej funkcjonalności.

Zarobki:
Oferujemy zarobki na poziomie 15 - 40 zł brutto za godzinę pracy (netto w przypadku gdy programista wystawia fakturę VAT).
Poziom zarobków uzależniony jest od:
  1. Umiejętności i doświadczenia
  2. Efektywności pracy
  3. Jakości dostarczanego kodu
  4. Zgodności z procedurami wytwarzania oprogramowania
  5. Liczby błędów w dostarczanym kodzie
  6. Samodzielności
Poszukujemy głównie doświadczonych programistów (mile widziane min. 3 letnie doświadczenie, ciągłe przy co najmniej 6 projektach).

Zasady kontraktowania:
Osoby biorące udział w projekcie zostaną zatrudnione na umowę o dzieło.
Mile widziane osoby prowadzące własną działalność gospodarcza i wystawiające faktury VAT.
Osoby, które wykażą się bardzo dobrym spełnieniem kryteriów, z którymi współpraca będzie przyjemna i uczciwa z przyjemnością zatrudnimy na stałe na umowę o pracę.

Wymagania

Poszukujemy osób które posiadają umiejętności w następującym zakresie:
  1. Bardzo dobra znajomość PHP i programowania obiektowego
  2. Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych (design patterns)
  3. Bardzo dobra znajomość frameworku Yii
  4. Bardzo dobra znajomość SQL (dla potrzeb MySQL)
  5. Dobra znajomość ActiveRecord
  6. Dobra znajomość środowiska linux, w zakresie podstawowej konfiguracji środowiska pracy, w tym: umiejętność konfiguracji serwera Apache z wykorzystaniem dyrektyw i .htaccess, znajomość podstawowych komend systemu linux pozwalająca na deployment projektów i sprawny debugging
  7. Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji - projekt będzie prowadzony w oparciu o SVN
  8. Umiejętność pracy z bugtrackerem
  9. Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie i rozumienie dokumentacji oraz zadawanie pytań np. do Google i szukanie odpowiedzi np. na stackoverflow
  10. Mile widziane: Znajomość ZF1 i ZF2, doświadczenia przy Symfony i Doctrine
  11. Dobra znajomość js i jquery

Dodatkowe wymagania stawiane programistom:
  1. Umiejętność pracy w zespole
  2. Szacunek do osób w zespole i pracodawcy
  3. Uczciwość i prawdomowność, dotrzymywanie deklaracji i umów

Praca przy projekcie będzie wymagała:
  1. Programowania w języku PHP
  2. Projektowania obszarów aplikacji według wymagań i wytycznych przekazywanych przez PM lub samego klienta
  3. Testowania swojego kodu
  4. Poprawiania błędów
  5. Dogadywania się z członkami zespołu projektowego w zakresie stosowanych rozwiązań
  6. Wdrażania w środowiskach testowych, developerskich i produkcyjnych
  7. Może wymagać programowania interfejsu w JS i jQuery
Obowiązkiem programistów będzie:
  1. Raportowanie postępów prac
  2. Planowanie prac
  3. Informowanie o trudnościach w momencie ich wystąpienia
  4. Rzetelne i uczciwe wypełnianie obowiązków w ramach projektu
  5. Rozwiązywanie problemów programistycznych jeśli takie się pojawią
  6. Konsultowanie rozwiązań z zespołem
  7. Pracę zgodnie z procedurami wytwarzania oprogramowania przyjętymi w firmie (m.in. zasady commitowania kodu, zasady tworzenia kodu, sposób formatowania kodu, aktualizacja bugtrackera)

Metodologia pracy

O Acquitec Sp. z o.o.

Firma działa w branzy IT, realizując proste i zaawansowane systemy informatyczne. Tworzymy w oparciu o model klient-serwer, ale również dostarczamy: aplikacje desktopowe, mobilne czy dedykowane pod konkretne platformy.