Exchange & Lync Online Administrator - oferta oracy

IT Kontrakt

IT Kontrakt obecnie poszukuje Exchange & Lync Online Administrator. Oferta dotyczy pracy stałej - umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym Klientem w Krakowie.  Poniżej zamieszczam zakres obowiązków i wymagań. W przypadku zainteresowania ofertą, zachęcam do kontaktu: [email protected]

Exchange & Lync Online Administrator
Forma współpracy: umowa o pracę
Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska:

Administrator będzie odpowiedzialny za zaawansowane zadania administracyjne, planowanie, projektowanie, implementowanie niestandardowych  i złożonych zmian oraz dostarczanie wsparcia na poziomie 3ciej linii wsparcia dla usług Microsoft Office 365 Exchange i Lync. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie dostarczała rozwiązania dla incydentów zgłoszonych przez użytkowników, a także definiowała sposoby radzenia sobie ze znanymi błędami.  Administrator pro aktywnie identyfikuje i śledzi proces aż do czasu znalezienia rozwiązania, jak również koordynuje czynności usprawniające.

Wymagania

Wymagania: -Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy globalnym  środowisku Exchange i Lync/OCS

-Szeroka wiedza i doświadczenie z zakresu administrowania/projektowania opartego w chmurze platform usługowych takich jak MS Lync Online czy Office 365

-Solidne doświadczenie i wiedza z zakresu MS OCS i Lync

-Bardzo dobra znajomość Active Directory

-Bardzo dobra znajomość protokołu SIP, TLS oraz umiejętność diagnozowania komunikatów o błędzie

- Szeroka wiedza z zakresu administracji Lync PowerShell

-Szeroka wiedza z obszaru front-end/back-end, OWA, RPC/http oraz konfiguracji ActiveSync

-Głębokie rozumienie zagadnień bramek głosowych/video oraz umiejętność konfiguracji

-Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i dokładność

-Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

-Zrozumienie wymagań integracyjnych Lync Online dla Exchange

-Szeroka wiedza z obszaru: Active Directory, Wide Area Connectivity, technologii Firewall oraz certyfikatów SSL

-Umiejętność planowania i projektowania integracji Lync z głosem i video np. call flow czy usługi bramek

Oferujemy:

-Udział w kluczowym dla organizacji, globalnym projekcie

-Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej strukturze firmy

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Pakiet benefitów

-Możliwość podnoszenia swoich kompetencji (szkolenia, konferencje, treningi)

-Umowę o pracę

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.