Tester Manualny

Experis IT
Baza danych

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która niedawno otworzyła swoje centrum R&D w Polsce. Firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie wytwarzania oprogramowania dla branży ubezpieczeniowej oraz finansowej dla największych korporacji na całym świecie.

Oferta
  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę albo B2B.
  • Korporacyjny pakiet benefitów.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Obowiązki:
  • Projektowanie i wykonywanie przypadków testowych.
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych, danych testowych.
  • Raportowanie błędów.
  • Tworzenie raportów.
Wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczeni na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość SQL.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu ISTQB.
  • Umiejętność pracy w zespole.