Front-end Developer

Rockon - agencja technologiczna

3 000 - 6 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • http://rockon.tech WWW

Framework
Narzędzia
Inne

W związku z rozwojem i nowymi projektami poszukujemy obecnie front-end developera do pracy na etat w biurze firmy w Warszawie.

Do twoich głównych zadań będzie należało tworzenie wysokiej jakości szablonów HTML ( RWD ) do serwisów i narzędzi tworzonych dla naszych Klientów - również w oparciu o rozwiązania open source takie jak Wordpress czy Drupal.

W Rockon liczy się kultura pracy i proces powstania projektów dlatego każdy projekt to nie tylko Ty, ale cały zespół gdzie wyznaczone role powodują komfort codziennego wypełniania swoich obowiązków.

Wymagania

Główny zakres obowiązków: • przygotowywanie najwyższej jakości szablonów HTML na podstawie projektów graficznych
• programowanie nowoczesnych serwisów z użyciem nowoczesnych framework'ów i zastosowaniem RWD
• programowanie wersji mobilnych serwisów
• programowanie landing page kampanii marketingowych
• ścisła współpraca z programistami
• tworzenie serwisów opartych o rozwiązania open source

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • XBOX

O Rockon - agencja technologiczna

Rockon to zaangażowany zespół realizujący dedykowane projekty dla klientów z Polski i zagranicy.
Rockon to firma zajmująca się wdrażaniem, integracją i tworzeniem digitalowych, zaawansowanych technologicznie narzędzi dla klientów. Jej pojawienie się wiąże się z zachodzącym powszechnie procesem cyfrowej transformacji w przedsiębiorstwach. Posiada jednocześnie rozwinięte kompetencje produkcyjne jak software house i doradcze jak firma konsultingowa. W odróżnienie od agencji interaktywnych odpowiada na potrzeby biznesowe a nie tylko marketingowe.