.NET Developer

Grupa Profas

4 500 - 8 000 zł netto

Dla naszego klienta, z branży IT który realizuje projekty zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów, w tym dla dużych firm – liderów w swoich branżach, poszukujemy: .NET Developer

Oferujemy:
-bardzo dobre warunki finansowe
-bardzo dobre warunki socjalne
-możliwość rozwoju zawodowego
-pracę nad dużymi projektami na zagraniczne rynki
-swobodną atmosferę pracy w młodym zespole
-praca w elastycznych godzinach, core hours między 7 a 10
-pakiet socjalny
-dofinansowanie do szkoleń/konferencji
-regularne szkolenia wewnętrzne

Wymagania

Zakres obowiązków:
-tworzenie technologii .NET
-aktywna współpraca z zespołem programistów i klientem Wymagania:
-minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego,
-bardzo dobra znajomość technologii ASP.NET (MVC lub WebAPI),
-znajomość wzorców projektowych, umiejętność pisania czystego kodu,
-praktyczna umiejętność budowy REST API,
-umiejętność automatycznego testowania aplikacji (testy jednostkowe, integracyjne),
-znajomość JavaScript, preferowany AngularJS,
-znajomość systemu kontroli wersji, preferowany git,
-język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
-doświadczenie w pracy w Agile (Scrum i/lub Kanban)
Mile widziane:
-ServiceStack, EventStore, rabbitMQ, MassTransit, PostgreSQL + JSONB do stymulacji bazy dokumentowej, Typescript, Bootstrap+LESS, Paket