PROGRAMISTA PHP SYMFONY2

Ligo Headhunters

5 000 - 8 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Ligo Headhunters dla klienta poszukuje programistów PHP z dobrą znajomością pakietu Symfony PROGRAMISTA PHP SYMFONY
Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:
• wynagrodzenie 5000-8000 zł na rękę d/n (umowa o pracę lub B2B) pełen etat w zależności od doświadczenia ze ścieżką rozwoju i jawnym planem podwyżek
• 11 dni prywatnych labsów (realizacja własnych pomysłów) i szkoleń/konferencji rocznie
• praca w scrumie w sympatycznym zespole. Środowisko windows z phpstorm + konsola linux. Symfony2 z phpspec i behat, doctrine, tacticianbus, redis, percona, elastisearch, rabbitmq, microserwisy. Po dwóch programistów w zespole, code review wszystkich. Architektura i wytyczne trzymamy w dokuwiki.
• innowacyjne i rozwojowe projekty – zamierzamy podbić świat!
• bardzo dobrze skomunikowane biuro w ścisłym centrum
• konsola Xbox, piłkarzyki, świetna kawa z ekspresu oraz wybór herbat gratis!
• dodatki socjalne (m.in. opieka zdrowotna, karta Multisport, dofinansowanie dojazdów, wakacji)
• wysokiej jakości sprzęt do pracy (dostajesz co potrzebujesz)
• narzędzia (*storm, github, saucelab itd.)
• niska rotacja – słuchamy potrzeb pracowników i staramy się je realizować

Obowiązki:
• projektowanie i programowanie w PHP
• pisanie testów BDD
• code review
• refaktoryzcja

Wymagania:
• minimum 2 lata doświadczenia z Symfony2
• doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu serwisów internetowych
• znajomość baz danych (relacyjne i NoSQL)
• ciągła gotowość do refaktoryzowania
• praca w biurze w Poznaniu

Mile widziane:
• praktyka w SOLID
• doświadczenie w pracy z git
• doświadczenie w UX
• doświadczenie z metodykami AGILE (SCRUM)
• Javascript – jQuery/Backbone
• HTML+CSS+RWD

Zainteresowany? Czekam na Twoje CV pod adresem: [email protected] wraz z podanymi oczekiwaniami finansowymi oraz dostępnością do podjęcia nowej pracy.

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064