Programista PHP / GIS

Logisfera Nova Sp. z o. o.

od 3 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Jesteś osobą ambitną, a programowanie to twoja pasja?

Jeśli tak, to na pewno łatwo odnajdziesz się wśród wyzwań, które dla Ciebie mamy!

Opis stanowiska:

Czynny udział w projektowaniu i analizie nowych systemówTworzenie oprogramowania na potrzeby istniejących oraz nowych aplikacjiBieżącą obsługę tworzonych systemówDbanie o jakość kodu

Wymagania:

Minimalne doświadczenie: 2 lata na stanowisku programisty lub pokrewnymBardzo dobra znajomość PHPBardzo dobra znajomość jQueryZnajomość platformy bazodanowej (Oracle lub PostgreSQL z rozszerzeniem GIS)Znajomość języków html, javascript, cssBardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Dodatkowymi atutami będą:

Dobra orientacja w API Google Maps i Google EarthZnajomość: narzędzi ArcGIS / QGIS / Google EarthZnajomość  języków obcychUmiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

Umowę o pracę (lub inną, preferowaną przez Ciebie formę zatrudnienia)Pracę w przyjaznej atmosferzeKawę z ekspresu bez ograniczeńAtrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czasDofinansowanie do pakietu sportowego

Możliwość szkoleń i ciągłego rozwoju,Uczestnictwo w zaawansowanych projektach dla renomowanych firm.

Pisz: [email protected]

Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883.