Automation Test Engineer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Narzędzia

Dla firmy będącej częścią międzynarodowej agencji interaktywnej, szukamy obecnie Test Automation Engineer'a do bieżącej współpracy w zakresie automatyzacji testów. (Selenium, WebDriver). Oferujemy:
- Pracę w zgranym teamie, z ludźmi o wyjątkowych kompetencjach
ciekawe projekty dla największych marek
- Godziwe wynagrodzenie odpowiednie do Twoich kwalifikacji,
sprzęt jaki lubisz,
- Międzynarodową atmosferę,
- Pracę w designerskim, przytulnym biurze na krakowskim Podgórzu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania

Opis stanowiska:
- Udział w tworzeniu i weryfikacji wymagań do tworzonego oprogramowania
- Przygotowanie przypadków i scenariuszy testowych
- Przeprowadzanie testów: funkcjonalnych, wydajnościowych Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość Selenium / WebDriver
- Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie testowania oprogramowania
- Znajomość Redmine lub Trello, lub Jira, lub podobne
- Co najmniej podstawy oprogramowania
- Dobra znajomość j. angielskiego

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.