Node.js Developer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

4 000 - 6 000 zł netto

Język programowania

Dla firmy będącej częścią międzynarodowej agencji interaktywnej, specjalizującej się w tworzeniu narzędzi z zakresu social marketingu, szukamy Node.js Developera chcącego zmieniać oblicze marketingu internetowego. Oferujemy:
- pracę w zgranym zespole,
- możliwość wyjazdów na konferencje,
- ciekawe wyzwania,
- wynagrodzenie do negocjacji, w granicach 4-6k netto,
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- nowocześnie wyposażone, przytulne biuro.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania

Opis stanowiska:
- projektowanie i rozwijanie aplikacji internetowej, scalającej i przetwarzającej skomplikowane dane marketingowe. Wymagania:
- minimum 1 rok doświadczenia z technologiami webowymi,
- przynajmniej dobra znajomość PHP5 (Symfony2),
- przynajmniej dobra znajomość Node.js,
- umiejętność korzystania z baz danych (MongoDB),
- co najmniej podstawy HTML5, CSS, JavaScript/JQuery,
- pasja i żywe zainteresowanie technologiami webowymi,
- analityczny umysł,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym bezproblemowe czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:
- znajomość systemu kontroli wersji GIT,
- znajomość Backbone.js,
- znajomość Google Chrome Extensions,
- znajomość Redis.

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.