Programista .NET

NBC Sp. z o.o.

7 000 - 10 500 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu specjalistów zajmującego się tworzeniem aplikacji w technologii .Net. Ciekawe projekty dla największych klientów z sektora gazownictwa i energetyki (Tauron, PGS, firmy zagraniczne). Praca w gronie seniorów w dziedzinie .Net i pasjonatów technologii. Współpraca długofalowa. Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania

Opis stanowiska:

Utrzymanie i rozwój istniejącego kodu oprogramowania, projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności, analiza i wycena wymagań klienta, przygotowywanie dokumentacji projektowej i powykonawczej.

Wymagania:
  • umiejętność programowania w języku C# w Visual Studio,
  • znajomość technologii WinForms
  • umiejętność projektowania struktur bazy danych, znajomość SQL i tworzenia procedur składowanych (Oracle, MS SQL lub Informix)
Mile widziane:
  • doświadczenie w programowaniu w .Net 2.0/4.0/4.5
  • znajomość technologii WCF, WPF
  • umiejętność programowania w technologii ASP .Net MVC
  • umiejętność projektowania z wykorzystaniem notacji UML i Enterprise Architect
  • umiejętność pisania scenariuszy testowych
  • doświadczenie w SOA (WebServices, Service Bus)
Karolina Wawrzynaik
[email protected]