Javascript Developer

New-Invest

7 000 - 11 000 zł netto

Język programowania
Framework

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla klientów zagranicznych z branży eCommerce, poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

JavaScript Developer

Miejsce pracy: docelowo Warszawa, 6-12 pierwszych miesięcy szkolenie w Helsinkach

Wynagrodzenie: 7000 – 11 000 zł brutto UoP + dieta

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Poszukujemy osoby, która doskonale zna środowisko JavaScript oraz ma doświadczenie w tworzeniu własnych projektów. Pracownik będzie miał możliwość współpracować z profesjonalistami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i pomysłami. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna zarówno za rozwój produktu, jak i tworzenie zupełnie nowych rozwiązań dla jednych z największych firm z Europy oraz Azji.

Klient oferuje:

• Możliwość wzięcia udziału w interesujących projektach związanych z modyfikowaniem stron internetowych klientów
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
• Możliwość współtworzenia projektów dla firm z Europy i Azji
• Współpracę z wysokiej klasy profesjonalistami, którzy podczas szkoleń w Helsinkach przekażą osobie zatrudnionej swoją wiedzę
• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w wielokulturowym, niejednorodnym środowisku
• Pracę opartą na zasadach działania dużego pracodawcy lecz bez sztywnych reguł znanych z pracy w korporacji
• Wygodną lokalizację w centrum Helsinek oraz mieszkanie dla pracownika
• Dodatkowe benefity takie jak: karta lunchowa, opieka medyczna
• Możliwość otrzymania bonusów pieniężnych po zrealizowaniu wcześniej określonych celów (dzięki którym można podwoić podstawowe wynagrodzenie)
• Imprezy oraz wyjazdy integracyjne, turnieje na Xboxie One, poker club i wiele innych rozrywek dla pracowników

Wymagania

Opis stanowiska:

• Tworzenie spersonalizowanych rozwiązań związanych z dziedziną eCommerce
• Modyfikowanie stron internetowych klientów za pomocą frameworku firmy, korzystając z wiedzy o środowisku JS
• Odpowiedzialność za każdy etap realizowania projektu (od pierwszych rozmów z klientem aż do zrealizowania wszystkich założonych celów)
• Wdrażanie pomysłów biznesowych klienta związanych z ulepszeniem ich platformy oraz aplikacji internetowych

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość środowiska Javascript (min. 2 lata)
• Bardzo dobra znajomość CSS, HTML oraz Git
• Bardzo dobra znajomość DOM (Document Object Model)
• Znajomość LAMP oraz metod asynchronicznych
• Wykorzystywanie frameworków: Jasmine, jQuery, AngularJS, Backbone.js, Mustache.js i Underscore.js
• Płynna znajomość języka angielskiego
• Dodatkowym plusem będzie znajomość interfejsów API oraz umiejętność wizualizacji danych