PHP Developer

NEW-INVEST

4 000 - 6 000 zł netto

W Poznaniu firma jest na rynku od 5 lat i zatrudnia 4 programistów, którzy ściśle
współpracują z 40-stoma programistami z biura w Krakowie . Produkt skierowany jest do
działów sprzedaży branży farmaceutycznej. Obecnie na tym rozwiązaniu pracuje około 15
producentów farmaceutycznych także firm międzynarodowych

Miejsce pracy: Poznań, w pobliżu stadionu Lecha

Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie pracować w głównej mierze nad opracowywaniem,
tworzeniem, testowaniem i dokumentowaniem zaawansowanych funkcjonalności w
istniejącej platformie analitycznej dla klienta biznesowego z branży farmaceutycznej.

Oferujemy:
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość uczestniczenia i współtworzenia innowacyjnych projektów,
- możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów,
- możliwość rozwoju zawodowego pod okiem świetnych specjalistów,
- atrakcyjne i komfortowe warunki pracy w centrum Poznania

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w PHP 5.4+,
- dobra znajomość języka SQL w wersji MySQL,
- znajomość wzorców projektowych oraz architektonicznych,
- znajomość JavaScript, jQuery,
- znajomość HTML5, CSS,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,
- umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość i nastawienie na kreatywną realizację
powierzonych zadań
Mile widziane:
- znajomość frameworka Symfony 2 (pracujemy na wersjach 2.7+)
- umiejętność pisania testów (PHPUnit, Behat)- znajomość systemu kontroli wersji
(preferowany Git)
- znajomość pre-procesorów CSS