Lead Programmer PHP

IT.HR Agencja Pośrednictwa Pracy

8 000 - 13 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Opis stanowiska pracy
  • Jako główny programista będziesz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole z innymi programistami z naciskiem na pisanie kodu i tworzenia aplikacji wykorzystujących wiele narzędzi, języków, procesów i technologii.
  • Będziesz dbał aby przyjmowane rozwiązania techniczne zaspokajały potrzeby biznesowe i były opracowane i wdrożone w wysokiej jakości.
W szczególności zadania na tym stanowisku to:

  • Odpowiedzialność za projektowanie, programowanie, testowanie, debugowanie, dokumentację, dostawę i wsparcie,
  • Zapewnienie dobrej architektury dla rozwoju tworzonych systemów,
  • Tworzenie efektywnych aplikacje i narzędzi zgodne z ustalonymi specyfikacjami tworzonymi w oparciu o wymagania biznesowe

Wymagania

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • umiejętność projektowania rozwiązań programistycznych poparta doświadczenie,
  • wiedza i doświadczenie w rozwoju, wdrożeniu, utrzymaniu projektów,
  • doświadczenie w pracy z bazami danych (powyżej > 50GB),
  • Magister informatyki lub w pokrewnej dziedzinie
  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem PHP, HTML, JS, Web services (XML, SOAP, REST) i MySQL
  • Posiadanie doświadczenie praktycznego i zaawansowanego poziomu wiedzy IT
  • Dogłębna znajomość standardów internetowych i najlepszych praktyk (rozwój i wsparcie)
Nasz Klient oferuje

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miedzynarodowym środowisku
  • Doskonałą atmosferę pracy, świetną komunikację.
Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji na adres:
[email protected]