[praca zdalna] ETAT - PHP / JS

Koderzy.pl

4 000 - 7 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://koderzy.pl WWW

Język programowania
Inne

Więcej informacji o nas pod adresem: www.interson.pl -- Programista PHP --

Region: praca zdalna (biuro we Wrocławiu)
Numer referencyjny: ADS-3-2016
Widełki wynagrodzenia: 5000-6000 zł brutto (umowa o pracę) lub 6000-7000 zł netto B2B.

Opis stanowiska:

Praca zdalna (pełen etat). Praca odbywa się z dowolnego wybranego miejsca w stałych godzinach (8-16), w dni robocze.

Oferujemy:

Pracę zdalną przy umowie o pracę
Kreatywne, prestiżowe projekty
Dużą satysfakcję i swobodę działań
Korzystne wynagrodzenie
Umowę o pracę, kontrakt lub umowę zlecenie/o dzieło

Wymagania

Poszukujemy programisty PHP z bardzo dobrą znajomością przynajmniej jednego wybranego przez siebie frameworka. Do zadań programisty będzie należało tworzenie nowych projektów, a także rozwój już istniejących. Samodzielnie i w grupie (kilkuosobowym zespole). Zapewnimy Tobie optymalne środowisko pracy i narzędzia wspomagające rozwój i tworzenie projektów.

Wymagamy:
2 lata doświadczenia w PHP (OOP)
Bardzo dobra znajomość wybranego frameworka
Dobra znajomość JavaScript
Mile widziana znajomość systemów uniksowych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

O Koderzy.pl

Jesteśmy doświadczonym zespołem z dużymi umiejętnościami i ciągłą potrzebą pozyskiwania nowych wyzwań. Pracujemy zdalnie, dzięki czemu czas pracy łatwiej godzimy z życiem prywatnym, czerpiąc przy tym wiele korzyści wynikających z elastycznej lokalizacji. Poszukujemy przede wszystkim programistów, którzy posiadają bardzo wysoką wydajność w tworzeniu nowego kodu, a ich wiedza pozwala na szybkie rozwiązywanie problemów napotkanych podczas tworzenia i rozwoju aplikacji internetowych.