PHP Developer

Connectmedica Sp. z o.o.
Framework
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Rekrutacja na stanowisko: PHP Developer

O Firmie

Szukamy doświadczonego PHP Developera, który dołączy do działu R&D Connectmedica i którego zadaniem będzie rozwój obecnych narzędzi Highp/DBE oraz tworzenie nowych produktów dedykowanych na rynki globalne.

Nasze flagowe produkty:

•Highp to przełomowe narzędzie biznesowe pozwalające na skuteczne dostarczenie komunikatów do klientów za pośrednictwem spersonalizowanych video-wiadomości przy wykorzystaniu jednego z kilku kanałów (SMS, e-mail, notyfikacja „push" w aplikacji). Jest to alternatywa dla tradycyjnego mailingu czy call center.

DBE to nowoczesne narzędzie tworzenia i prowadzenia wysokiej jakości szkoleń w metodologii Decision Based Education.

Nasze narzędzia są z sukcesem wykorzystywane przez takie firmy jak Novo Nordisk, Gilead, Nutricia, Essilor, Alcon, Abbvie, AstraZeneca, UCB, USP Zdrowie, Amgen, Zentiva.

Więcej o nas o Connectmedica znajdziesz na stronie:connectmedica.com

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.

Opis Stanowiska

Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu R&D, bądź częścią międzynarodowego projektu i twórz z nami innowacyjne produkty dedykowane na rynek globalny.

Wymagania

Zadania:

•Programowanie aplikacji internetowych w technologiach opartych o PHP.

•Udział w pracach projektowych i analitycznych.

•Analiza wymagań i szacowanie pracochłonności.

Wymagania

•Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty PHP.

•Znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN).

•Znajomość dobrych praktyk w zakresie modularyzacji architektury aplikacji.

•Umiejętność tworzenia i aktualizowania dokumentacji technicznej oraz projektowej.

•Znajomość relacyjnych baz danych.

•Kreatywność w obszarze technologii oraz zaangażowanie.

Mile widziane:

•Znajomość frameworku Symfony w wersji 2.X lub nowszej.

Oferujemy

•Pracę nad rozwojem innowacyjnych produktów z obszaru nowych technologii dedykowanych na rynek globalny.

•Możliwość dynamicznego rozwoju przy międzynarodowych projektach

•Atrakcyjne wynagrodzenie: 5000 - 7000 PLN netto.

•Zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery oraz szkolenia zawodowe.

•Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole i inspirującym otoczeniu.

•Xbox i piłkarzyki w biurze.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com