JEE/Grails Developer zdalnie

IT Recruitment - Agencja Doradztwa Personalnego

6 000 - 14 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Obowiązki: budowanie zaufania z klientem przez odpowiedzialne działania
projektowanie, wdrażanie,testowanie i wdrażanie nowe end-to-end rozwiązania
integracja nowych koncepcji i projektów do istniejących aplikacji
dostarczamy kompletne elementy systemowe oprogramowanie
pomoc w utrzymaniu istniejącego kodu
praca w naszym biurze w Poznaniu lub pracy zdalnej
praca w na pełnym wimiarze godzin

Wymagania

Wymagania: Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:

dobra znajomośc Java lub Grails (2 lata doświadczenia)
dobra znajomość SQL
solidna znajomość HTML, CSS, JavaScript i AJAX
zrozumienie skalowalnych aplikacji internetowych
umiejętności administratora lub doświadczenie w każdym systemie operacyjnym opartym UNIX
bardzo dobre umiejętności komunikacyjne o minimalnym poziomie średniozaawansowanym angielskiego w mowie i piśmie
doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów
chęć uczenia się nowych technologii

dodatkowe atuty:

akademickie lub zawodowe doświadczenie w dziedzinie technologii Grails
doświadczenie zawodowe w Spring i Hibernate
znajomość relacyjnych baz danych, nie, zwłaszcza MongoDB