EXPERT PHP Web Developer

Sunny Look Media LCC

6 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Sunny Look Media GMBH jest stabilną na rynku firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu.
Poszukujemy programisty który zostanie z nami na dłużej i będzie nam towarzyszyć w prowadzeniu i rozwijaniu naszego najnowszego projektu którym jest Jobstoday.ch. EXPERT PHP Web Developer

GŁÓWNE ZADANIA :
-rozwijanie bieżącego systemu zgodnie ze specyfikacja wymagań
-korygowanie architektury pod katem standardów Zend Framework
-komunikacja postępów oraz raportowanie
-ścisła współpraca wewnątrz zespołu mająca na celu dostarczenie właściwej funkcjonalności na czas zgodnie z założeniami
korekta interfejsu użytkownika po stronie HTML, CSS
-utrzymanie aplikacji

WYMAGANIA :
-biegła werbalna komunikacja w języku angielskim na poziomie minimum C2
-bardzo dobra znajomosc języka angielskiego formy pisemnej C1
- minimum pięć lat komercyjnego doświadczenia jako webdeveloper
-język PHP na poziomie zaawansowanym
-MySQL na poziomie podstawowym
-HTML/CSS na poziomie bardzo dobrym
-minimum podstawowa znajomość narzędzi SVN
-Doskonała znajomość Zend Framework
- Podstawowe znajomosci systemu Linux i Vmware
- umiejetność komunikacji

MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI :
- Agille-scrum lub/i Kanban
-doświadczenie jako Desinger
-testy Unitowe
- język niemiecki

OFERUJEMY:
-stosowne wynagrodzenia do wykonywanej pracy i kwalifikacji
-elastyczna formę pracy zdalnej
-forma zatrudnienia Kontrakt
-zarobki 6000 zł brutto\ miesięcznie (przy 8 godzinach pracy 5 dni w tygodniu)
-perspektywę rozwoju zawodowego możliwość współpracy z ekspertami wysokiej klasy
-możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie celów projektu
-szanse na poznanie najnowszych standardów metodyk oraz narzędzi w ramach w projektu zgodnie z potrzebami zachodniego rynku
- w póżniejszym okresie możliwość relokacji na teren Szwajcarii

Sunny Look Media GMBH
Sihleggstrasse 23,CH-8832 Wollerau, Switzerland

Zgłoszenia prosimy wysyłać w języku angielskim

Proszę o wpisanie klauzuli w CV :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)"

Wymagania

Metodologia pracy

O Sunny Look Media LCC

Poszukujemy programisty który zostanie z nami na dłużej i będzie nam towarzyszyć w prowadzeniu i rozwijaniu naszego najnowszego projektu którym jest Jobstoday.ch.