Starszy Programista PHP

Personia
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: 1/2016

Cel stanowiska: Rozwój innowacyjnego projektu

Zakres obowiązków:
Tworzenie nowych modułów na stronie internetowej:
• Integracja hoteli przez API,
• Wyszukiwanie nowych możliwości łączenia informacji o komunikacji lotniczej i naziemnej,
• Analizowanie danych BigData.

Wymagania:
• Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku programisty PHP,
• Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego PHP,
• Rozumienie kodu zewnętrznych bibliotek PHP,
• Dobra znajomość MySQL,
• Znajomość oraz umiejętność implementacji mechanizmów cache (memcache, varnish, etc.),
• Doświadczenie przy pracy z zewnętrznymi systemami API,
• Znajomość HTML5, jQuery na poziomie umożliwiającym rozwój modułów,
• Obsługa programu GIT,
• Język angielski umożliwiający czytanie dokumentacji oraz korespondencji,
• Umiejętność pracy (w bardzo fajnym) zespole,
• Bujna wyobraźnia i głębokie zasoby kreatywności :)

Oferujemy:
• Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Udział w fantastycznym, interesującym projekcie,
• Pełen pakiet informatycznych inside joków na każdy dzień :)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected], podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.