SENIOR BACKEND DEVELOPER (NODE.JS) - PRACA ZDALNA

Power Media S.A.

4 500 - 7 500 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

Opis oferty

Zadania na stanowisku:

• tworzenie kodu zgodnego z założeniami i wymaganiami projektu;
• stosowanie najlepszych praktyk rozwoju oprogramowania;
• komunikowanie na czas pojawiających się problemów;
• bieżące informowanie przełożonego o statusie powierzonych zadań/projektów;
• planowanie, wdrażanie i rozwój powierzonych projektów;
• udzielanie pomocy i wskazówek członkom swojego zespołu;
• tworzenie harmonogramów pracy wraz z szacowaniem niezbędnego czasu na wykonanie zadań, a także realizacja zadań zgodnie z przyjętym planem;
• delegowanie funkcji oraz zadań członkom zespołu;
• komunikowanie zmian w harmonogramie pracy.

Klient oferuje:

• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
• możliwość pracy zdalnej;
• prywatną opiekę medyczną;
• pracę przy ciekawych projektach realizowanych w kilkuosobowych zespołach;
• międzynarodowe środowisko pracy.

Wymagania

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość Node.jS (warunek konieczny);
• znajomość Mongo DB;
• znajomość technologii Express, Sails.js oraz Angular / JavaScript;
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny);
• doświadczenie w zarządzaniu strukturą (mile widziane).

Dodatkowe oczekiwania:

• umiejętność pracy pod presją czasu;
• zdyscyplinowanie oraz umiejętność organizacji czasu własnego i innych;
• proaktywność, koncentracja na szczegółach;
• umiejętności coachingowe;
• orientacja na prace w zespole;
• zdolności przywódcze.

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że - Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Metodologia pracy

O Power Media S.A.

Świadczymy usługi z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu pracowniczego. Nasza platforma księgowa ifirma.pl wspiera tysiące przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu.
Czerpiemy radość i satysfakcję z dostarczania klientom nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w dziedzinie informatyki. Nasi specjaliści uczestniczą w tworzeniu systemów informatycznych, wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.