.NET Developer

New-Invest

do 7 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach głównie z branży IT, obecnie dla stałego Klienta, firmy IT, poszukujemy: Programista .NET

Miejsce pracy: Gdańsk
Wynagrodzenie: 7 000 netto UoP
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz
Współpraca stała, długofalowa, stacjonarna
Ilość wakatów: 1

Klient oferuje:
- Elastyczną formę współpracy
- Elastyczne godziny pracy
- Pakiet socjalny
- Współpracę z wysokiej klasy profesjonalistami
- Pracę przy ciekawych, nowatorskich projktach

Wymagania

Opis stanowiska:
- Wytwarzanie aplikacji w technologii .NET
- Aktywna współpraca z zespołem wytwórczym i klientami Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość technologii ASP.NET (MVC/WebAPI)
- Znajomość wzorców projektowych, umiejętność pisania czystego kodu
- Umiejętność automatycznego testowania aplikacji (testy jednostkowe, integracyjne)
- Znajomość JavaScript
- Praktyczna umiejętność budowy REST API
- Znajomość systemu kontroli wersji, preferujemy git
- Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:
- Znajomość ServiceStack, EventStore, RabbitMQ, MassTransit, PostgreSQL + JSONB do symulacji bazy dokumentowej, Typescript, Bootstrap + LESS, Paket.

Współpraca zawierana jest bezpośrednio z Klientem, którego reprezentuję.
Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV na ades [email protected]