Support and Maintenance Engineer of IT Systems

Grupa Most Wanted!
Język programowania
Baza danych
Narzędzia

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży nowych technologii, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy 2 Kandydatów na w/w stanowisko. Firma oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Umowa o pracę lub inna forma współpracy zależna od preferencji pracownika;
• Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodziny
• Możliwość udziału w projektach realizowanych w placówkach zlokalizowanych w różnych regionach świata
• Realną możliwość samodzielnego decydowania o kierunku rozwoju kompetencji zawodowych
• Możliwość dołączenia do jednego z zespołów developerskich pracujących w obszarze developmentu bazodanowego (w innych działach placówki bądź w Azji, Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Kanadzie oraz w Europie)
• Elastyczne godziny pracy
• Dofinansowanie do karty Multisport
• Jesteśmy zorientowani na prace zespołową i dajemy sobie wsparcie w pracy
• Cenimy otwartość i zdrowe relacje w pracy

Wymagania

Zakres obowiązków: • Udzielanie zdalnego wsparcia technicznego w zakresie wewnętrznych systemów IT dla klientów z różnych obszarów geograficznych
• Monitorowanie systemów wewnętrznych, analiza i usuwanie zidentyfikowanych lub zgłoszonych problemów (ewentualnie przekierowanie do właściwego zespołu deweloperskiego)
• Nadzorowanie systemów wewnętrznych,
• Współpraca i kontakt z klientami oraz dostawcami w zakresie wsparcia technicznego;
• Udział w automatyzacji procesów monitoringu
• Tworzenie dokumentacji technicznej i instrukcji rozwiązań problemów
• Współpraca z działami wsparcia za granicą
• Obsługa procesów zarządzania zmianami,
• Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach,
• Wdrażanie pakietów bazodanowych.

Wymagania:
• Ukończone studia wyższe na poziomie co najmniej inżyniera/licencjata (kierunek Informatyka i pokrewne);
• Znajomość języka Java – przynajmniej w stopniu podstawowym;
• Znajomość baz danych SQL,
• Znajomość systemu Linux oraz powłoki bash
• Zdolności analityczne
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Gotowość i umiejętność szybkiego uczenia się nowych narzędzi i technik
• Komunikatywność i łatwość współpracy w zespole
• Nie wymagamy doświadczenia – wystarczy wiedza i chęci do pracy.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)."