Senior JavaScript Software Developer

New-Invest

7 000 - 12 500 zł netto

Język programowania
Narzędzia

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla naszego Klienta, szczecińskiej firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla klientów zagranicznych, poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin (możliwość częściowej pracy zdalnej)

Wynagrodzenie: 7000 - 12 500 zł netto B2B

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Poszukujemy osoby kreatywnej, która pragnie zyskać doświadczenie w pracy w wielokulturowym, wykwalifikowanym zespole profesjonalistów. Osoba zatrudniona będzie miała możliwość wzięcia udziału w realizacji projektu dla znanego portalu aukcyjnego z siedzibą w Berlinie.

Klient oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość pracy zdalnej
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość tworzenia projektów dla liderów technologicznych z USA oraz krajów europejskich
• Współpracę z wysokiej klasy profesjonalistami
• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w wielokulturowym, niejednorodnym środowisku
• Pracę opartą na zasadach działania dużego pracodawcy lecz bez sztywnych reguł znanych z pracy w korporacji
• Możliwość wzięcia udziału w interesujących wydarzeniach oraz warsztatach, w celu poszerzenia swojej wiedzy i kompetencji
• Pracę przy projektach realizowanych „from scratch" (wewnętrzne projekty rozwojowe zajmują tylko ok 20% czasu pracy)

Wymagania

Opis stanowiska: • budowa nowych aplikacji internetowych
• praca w 5-osobowym zespole programistów
• udział w pracach projektowych dla znanego portalu aukcyjnego
• branie udziału w telekonferencjach z niemieckim klientem firmy
• sporadyczne wyjazdy do Berlina w celu integracji oprogramowania oraz przekazania wiedzy

Wymagania:

• doświadczenie w międzynarodowych projektach
• min. 4-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Javascript
• bardzo dobra znajomość node.js, backbone.js oraz express.js
• bardzo dobra znajomość Github
• znajomość technologii Worflow Grunt
• znajomość Karma, jasmine oraz mocha
• dobra znajomość narzędzia Jenkins
• mile widziana znajomość frameworków: commonjs i dust.js
• posługiwanie się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym