Web Developer

Agencja Warszawa SP. Z O.O. S.K.A
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://awcg.pl WWW

Język programowania
Inne

Szukamy osoby odpowiedzialnej za wizualną stronę projektów dla naszych klientów. Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną pasji dla najnowszych technologii oraz odpowiedzialną - zgłoś się już dziś.

W tytule maila podaj nazwę stanowiska: WEB DEVELOPER.

Wymagania

Obowiązki:

• współtworzenie wizualnej strony nowych oraz istniejących aplikacji webowych;
• implementacja rozwiązań frontendowych;

Wymagania:

• dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript;
• mile widziana znajomość PHP oraz baz danych;
• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
• doświadczenie w pracy z frameworkami MVC;
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją;
• doświadczenie w pracy z narzędziami wersjonowania kodu (GIT);
• kreatywne i samodzielne rozwiązywanie problemów.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca dla największych klientów
  • Elastyczna forma współpracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole

O Agencja Warszawa SP. Z O.O. S.K.A

Specjalizujemy się w najnowocześniejszych rozwiązaniach reklamowych, interakcji i dobrej atmosferze. Pracujemy dla światowych gigantów, tworząc kreatywne i efektywne akcje.