senior .Net developer/benefity/umowa o pracę lub B2B

ZeroChaos Sp. z o.o.

8 000 - 11 000 zł netto

Inne

Poszukujemy senior .Net developera do Łodzi. Jest to oferta pracy stałej.
Możliwość współpracy na B2B lub na umowę o pracę

Klient oferuje:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony lub ewentualnie na B2B
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • bardzo atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie)
  • pakiet szkoleń oraz dofinansowanie certyfikatów
  • pomoc przy relokacji i więcej!

Wymagania

Obowiązki:

  • projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu SCRUM, testowanie jednostkowe oraz dokumentacja wykonanej pracy.

    Wymagania:
  • min. 4 lata doświadczenia w komercyjnych projektach  (C# w oparciu o środowisko .Net
  • znajomość języka C#znajomość .Net (Visual Studio), WinForms, WPF oraz SQL
  • umiejętność testowania jednostkowego (NUnit)
  • doświadczenie w programowaniu wielowątkowym
  • umiejętność czytania kodu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:

  • znajomość Java, Linux, komunikacji typu messaging, teamcity