Wdrożeniowiec- Programista pilnie poszukiwany

HR Support

3 000 - 4 000 zł netto

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.
Rekrutujemy -Szkolimy -Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią,dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Obecnie dla jednego z naszych klientów, którego działalność usługowa skupia się wokół dostarczania systemów do drukowania i kopiowania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

WDROŻENIOWIEC- PROGRAMISTA

Wymagania względem kandydata:

-Wykształcenie wyższe Informatyka lub kierunki pokrewne
-Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
-Znajomość języków programowania: JAVA ( J2EE ), Java Script
-Podstawowa znajomość serwera aplikacyjnego ApacAhe Tomcat 6/7
-Podstawowa znajomość zagadnień bazodanowych: MS SQL lub Oracle
-Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
-Asertywność
-Konsekwencja i systematyczność w działaniu
-Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane ( nie wymagane)
-Znajomość .NET
-Znajomość CSS, HTML
-Znajomość systemów operacyjnych: Windows Server 2003, 2008, Linux
-Znajomość zagadnień z zakresu Workflow i DMS
-Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Zakres obowiązków i zadań kandydata na stanowisku:
-Realizacja projektów wdrożeniowych systemów informatycznych klasy DMS/ECM
-Współpraca z Klientem przy w zakresie przygotowania projektu technicznego
-Opracowanie dokumentacji technicznej
-Opieka po wdrożeniowa klienta

W zamian firma oferuje:
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Niezbędne narzędzia do pracy na tym stanowisku
-Możliwość współpracy z przedstawicielami międzynarodowych firm
-Udział w przygotowaniu i realizacji ciekawych i ambitnych projektów wdrożeniowych
-Udział w szkoleniach z zakresu wdrażanego oprogramowania
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Ciekawą pracę w młodym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych

Wymagania

j.w