Junior Web Developer/PHP

LoboHR

2 500 - 4 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Lobo HR poszukuje Juniora Programisty Aplikacji Internetowych, do firmy, która zajmuje się projektowaniem i wdrążaniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych klasy ERP.

Wymagania

Obowiązki:
  • rozwijanie warstwy systemowej do obsługi baz danych i interfejsów web'owych,
  • opieka nad eksploatacją systemów u klientów,
  • branie udziału w realizacji projektów wdrożeniowych w przedsiębiorstwach z zakresu systemów e-commerce i interfejsów web'owych,
  • odpowiedzialność za integrację serwisów internetowych z systemem ERP.

Wymagania:
  •  doświadczenie z zakresu relacyjnych baz danych SQL (mile widziane: Firebird/MS SQL) – realizowałeś projekty akademickie/komercyjne z tego zakresu,
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript (szczególnie JQuery) oraz metodologii AJAX,
  • znajomość PHP 5.x,
  • znajomość podstawowych komend systemu Linux.