Programista .NET – Specjalista ds. Wdrożeń (Wielkopolska)

Human Resources Executive
Język programowania
Baza danych
Framework

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży elektrotechnicznej, lidera w swojej branży ze względu na rozwój technologii i nowe wdrożenia, poszukujemy w związku z rozbudową działu (nowe stanowisko w strukturze) osoby do zespołu programistycznego na stanowisko Programisty .NET - Specjalisty ds. Wdrożeń.

Wymagania

Główne zadania na stanowisku:

  • tworzenie i rozwój aplikacji/raportów związanych z obszarem produkcji (systemy współpracujące z MES Hydra, ERP SAP R3)
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej oprogramowania
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów w dziedzinie badań i biznesu
  • wsparcie techniczne dla Klientów działu Teleinformatyki
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dobra znajomość środowiska .Net, języka C#, Visual Basic oraz JAVA
  • znajomość serwerów baz danych MS SQL oraz Oracle
  • znajomość języka T-SQL
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność współpracy w zespole
  • innowacyjność i kreatywność
Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów
  • możliwości realizacji zadań w międzynarodowym środowisku, w firmie o nowoczesnym podejściu do zarządzania
  • możliwość rozwoju kompetencji (szkolenia, udział w międzynarodowych projektach)
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu (w formie ryczałtu, w zależności od odległości)