Starszy programista php do fajnego zespołu :)

Personia
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się również w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy programista PHP

Miejsce pracy: Gdynia

Nr ref.: 1/2016

Cel stanowiska: rozwój innowacyjnego projektu.

Wymagania

Zakres obowiązków:
Tworzenie nowych modułów na stronie internetowej:
  • Integracja hoteli przez API
  • Wyszukiwanie nowych możliwości łączenia informacji o komunikacji lotniczej i naziemnej
  • Analizowanie danych BigData
Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku programisty PHP
  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego PHP
  • Rozumienie kodu zewnętrznych bibliotek PHP
  • Dobra znajomość MySQL
  • Znajomość oraz umiejętność implementacji mechanizmów cache (memcache, varnish, etc.)
  • Doświadczenie przy pracy z zewnętrznymi systemami API
  • Znajomość HTML5, jQuery na poziomie umożliwiającym rozwój modułów
  • Obsługa programu GIT
  • Język angielski umożliwiający czytanie dokumentacji oraz korespondencji
  • Umiejętność pracy (w bardzo fajnym) zespole
  • Bujna wyobraźnia i głębokie zasoby kreatywności :)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w fantastycznym, interesującym projekcie
  • Pełen pakiet informatycznych inside joków na każdy dzień :)

O Personia

Personia - z pasją do ludzi.
Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się również w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.