Programista .NET

NBC Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

NBC to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii, specjalizująca się w outsourcingu kadr IT.

W obecnej chwili dla naszego klienta z sektora bankowego w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA .NET

Oferujemy:

  • Współpracę długofalową (umowę na czas nieokreślony) w oparciu o preferowaną formę współpracy
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych oraz udział w bardzo ciekawych projektach z sektora bankowego
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Wymagania

Zadania:

  • Realizacja zlecanych zadań programistycznychUczestnictwo w analizie na poziomie projektu technicznego
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Testy oprogramowania, przygotowanie założeń do testów wydajnościowych, testów bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w C#
  • Bardzo dobra znajomość technologii .Net, C#
  • Znajomość technologii : WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML,,MVC.NET, JavaScript, jQuery, jQuery UI

Metodologia pracy

O NBC Sp. z o.o.

NBC to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii, specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Aktualnie w ramach realizowanych projektów informatycznych zatrudniamy ponad 100 specjalistów na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu i prowadzeniu projektów informatycznych oraz wiedzy dot. poszukiwania, selekcji i dostarczania pracowników IT, NBC umożliwia swoim partnerom skupienie się wyłącznie na procesach biznesowych. Naszymi Klientami są organizacje międzynarodowe, w szczególności działające w branży finansowej, integratorskiej, konsultingowej, telekomunikacyjnej oraz IT.

Osoby zainteresowane ofertą poproszę o przesłanie aktualnego CV na adres: [email protected]