Software Developer (R&D)

Platige Image SA

6 500 - 8 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 1997 Rok założenia firmy

  • http://www.platige.com WWW

Język programowania
Inne

Obecnie do zespołu R&D do naszego studia w Warszawie poszukujemy Software Developerów. Oferujemy:

  • Prace przy unikalnym projekcie na skalę światową
  • Unikalne rozwiązania technologiczne
  • Pracę z pasjonatami Animacji
  • +10 do własnego EGO
  • Ciekawe biuro (odrestaurowane tereny forteczne)
  • Freak acceptation
Ostatnio zrobliśmy np: https://www.youtube.com/watch?v=1J_Y12RqeLM

Zainteresowany? Wyślij CV o tu: [email protected]

Wymagania

Główne obowiązki:
  • Aktywny udział w projektowaniu, rozwijaniu i testowaniu rozwiązań (jeden złożony projekt R&D)
  • Współpraca z zespołem grafików
  • Współpraca z jednostkami naukowymi

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka C++ w stopniu zaawansowanym
  • Umiejętność czytania i rozwijania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem publikacji naukowych (atutem będą własne publikacje)
  • Udokumentowany udział w projektach komercyjnych zakończonych sukcesem (mile widziane osoby z firm typu start-up)
  • Znajomość tematyki związanej z grafiką komputerową
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań interaktywnych i/lub renderingu czasu rzeczywistego
  • Chęć do poznania nowych technologii i języków programowaniaGIT
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Mile widziane:

  • Znajomość silników gier (preferowany UnrealEngine)
  • Znajomość SDK, lub od strony praktycznej, jednego z programów: Maya / 3Ds Max / MotionBuilder
  • Znajomość języka C
  • Znajomość języka Python
  • CUDA
  • Znajomość metodyk Agile/Scrum

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • fejm
  • fun

O Platige Image SA

PROSTY. WYRAZISTY. SILNY I ZDECYDOWANY. PLATIGE
Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu cinematików do gier komputerowych, animacji 3D, realizacjach cyfrowych efektów specjalnych na potrzeby spektakli teatralnych, reklam i filmów fabularnych. Studio zajmuje się również produkcją filmów animowanych i fabularnych.