.NET DEVELOPER Wrocław

New-Invest

5 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

.                                               NET Developer (Mid) pilnie poszukiwany !

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do 12000 PLN netto (wybrana forma umowy)

Wakaty: 3

Lokalizacja: Wrocław

Twoja rola/ Projekt:

Praca w ramach ambitnego produktu organizacji, która mocno ceni umiejętności techniczne w połączeniu ze świadomością biznesową. Twoją rolą będzie uczestnictwo w pełnym cyklu opracowania produktu, który jest sprzedawany dla wielu klientów finansowych na rynki kapitałowe, prywatne, finansowe.

Wymagania

Główne obowiązki: Rozwój aplikacji internetowych opartych na technologii .NET 4.5
Projektowanie, rozwój i wdrażanie aplikacji na technologii Technology Stack
Projektowanie i budowanie ram rozwoju aplikacji w celu poprawy jakości i efektywności produkcji kodu
Projektowanie aplikacji ze szczegółowymi specyfikacjami konstrukcyjnymi
Opracowanie automatycznych testów jednostkowych i odpowiedzialność za testowanie własnego kodu przed Systemy testowe i badanie Fazy QA

Preferowane umiejętności:

Doświadczenie w programowaniu .NET 4.5
Specjalizacja w dwóch lub więcej z następujących technologii: HTML, CSS, AJAX, jQuery, JSON, XML
Znajomość Bazy danych projektu / programowanie z MS SQL Server 2008/2012 i / lub Oracle
Mile widziane doświadczenie z MS Workflow Foundation (4.0)
Znajomość Visual Studio Team Foundation Server 2010/2012
Doświadczenie w budowaniu stron internetowych ASP.NET

Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych kandydatów !

Sara Nowaczyk
s.nowaczyk@new-invest. pl
tel. +48 695 502 685