Programista C#

Find Staff
Język programowania

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w branży informatycznej poszukujemy osób na stanowisko: Programista C#

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

- możliwość zatrudnienia od zaraz
- kartę benefit
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione warunki prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem „Programista C#"

Wymagania

Zakres obowiązków: - Projektowanie, programowanie i wdrażanie aplikacji pisanych języku C#, JS
- Projektowanie i programowanie serwisów internetowych
- Programowanie dostępu do bazy danych przy użyciu NHibernate
- Projektowanie aplikacji wykorzystujących dane przesyłane z Webserwisów innych firm
- Programowanie wymiany danych z aplikacjami zewnętrznymi
- Programowanie aplikacji realizujących wskazaną przez klientów funkcjonalność

Wymagania:

- znajomość Visual Studio 2012