Programista Java [5 000 - 6 000 zł/netto] Poznań

Sales For

Firma SALES FOR w imieniu swojego Klienta, firmy rozwijającej największe serwisy w Polsce, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Programista Java
Nr Ref: PJ/P/190/2015
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
- Projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika dla serwerów aplikacyjnych w technologii Java.

Wymagania:
- Dobra i udokumentowana znajomość mechanizmów i architektury tworzenia serwerów aplikacyjnych/aplikacji biznesowych w technologii Java,
- 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Znajomość bibliotek SpringFramework i Hibernate,
- Znajomość biblioteki Apache Wicket,
- Znajomość architektury REST (w tym bibliotek Jersey, JSON),
- Znajomość technologii XML, (X)HTML,
- Umiejętność programowania zorientowanego obiektowo,
- Znajomość systemu kontroli wersji GIT i SVN,
- Znajomość języka SQL,
- Otwartość i ukierunkowanie na zdobywanie wiedzy,
- Komunikatywność, rzetelność, samodzielność, motywacja do pracy,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
- Pracę w młodym zespole,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Stałe podnoszenie kwalifikacji. Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres:
[email protected]
w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: PJ/P/190/2015

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).