Programista SQL (Microsoft)

Unity-t
  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych

Opis stanowiska:

Tworzenie procedur składowanych w PL/SQL o różnej skali złożoności
Współtworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji biznesowych
Udział w projektowaniu procesów operacyjnych i systemowych
Optymalizacji wydajności baz danych i zapytań
Serwisowanie aplikacji
Modelowanie struktur danych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe w zakresie nauk IT lub pokrewnych
Umiejętności analitycznych, rozumienie procesów biznesowych i ich poprawnego mapowania
Znajomość obsługi serwera MS SQL
Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w językach T-Sql, PlSql, PgPlSql
Znajomość relacyjnych baz danych - PostgreSQL
Znajomość tematyki hurtowni danych
Znajomość podstaw programowania obiektowego
Umiejętność identyfikacji, analizowania oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
Udział w realizacji dużych projektów informatycznych w Polsce
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
Współfinansowanie karty Multisport