Junior Software Developer

NBC Sp. z o.o.
Język programowania
Inne

Poszukuję kandydatów na stanowisko Junior Software Developer dla klienta z branży e-commerce. Klient jest zainteresowany podjęciem współpracy z osobami, które przede wszystkim są zmotywowane aby rozwijać swoje umiejętności techniczne i nie boją się nowych wyzwań.

Parametry:
- Lokalizacja: Gdańsk
- Czas trwania: długoterminowo
- Start: mile widziani kandydaci z miesięcznym okresem dostępności /dłuższa dostępność będzie również rozpatrywana/
- Forma współpracy: preferowany kontrakt B2B
- Praca stała, na miejscu u klienta

Wymagania

Obowiązki:
• Utrzymanie serwisów i transferów opartych o PHP oraz Java
• Rozwój serwisów
• Uczestnictwo w konsultacjach specyfikacji wymagań na wytwarzane serwisy
• Wykonywanie testów
• Sprawdzanie kodu oraz uruchomienie produkcyjne serwisów wykonanych przez zewnętrznych dostawców
• Praca w zespole developerskim Wymagania:
• Rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość języka PHP
• Znajomość Javy oraz platformy Enterprise
• Znajomość systemu Unix (Linux)
• Znajomość HTML, XML, JavaScript, JQuery, AJAX
• Znajomość SQL (Oracle, MySQL) i umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
• Znajomość narzędzi internetowych