Front-end Developer (+ AngularJS)

67jobs.com

8 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Framework

Poszukiwani Front-end Developerzy z różnymi poziomami znajomości AngularJS! Widełki: 8 - 12 K (B2B) w Polsce

Możliwe krótkotrwałe wyjazdy za granicę do siedziby klienta - pobyty zagraniczne rozliczane są dodatkowo na zasadzie +30% wartości wynagrodzenia do miesięcznej pensji (+ całkowite rozliczenie delegacji: przeloty, diety, hotele etc).

Aplikuj na http://my.67jobs.com/auth/signup/candidate

Znasz dobrego Front-end Developera? Poleć go na 67jobs.com i zapłacimy Tobie 1000 zł.

Co więcej, cenimy Twój czas, dlatego też gdy zostaniesz zatrudniony i przepracujesz 90 dni (okres próbny), zapłacimy Ci 2000 zł jako rekompensatę za czas poświęcony na rozmowy kwalifikacyjne.

Wymagania

Wymagania i obowiązki:
- min. doświadczenie - 2-3 lata
- dobra znajomość: HTML5, CSS3, JavaScript, AngularJS
- dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
- dobra znajomość JQuery