Programista PHP (etat - praca zdalna)

INTERSON
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://interson.pl WWW

Język programowania
Framework

Opis stanowiska:

Praca zdalna (pełen etat)

"Pracuj tam gdzie chcesz i tak jak lubisz"

Poszukujemy programisty PHP z bardzo dobrą znajomością przynajmniej jednego wybranego przez siebie frameworka. Do zadań programisty będzie należało tworzenie nowych projektów, a także rozwój już istniejących (istniejące napisane są głownie w Symfony 2). Samodzielnie i w grupie (kilkuosobowym zespole). Zapewnimy Tobie optymalne środowisko pracy i narzędzia wspomagające rozwój i tworzenie projektów.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną przy umowie o pracę
  • Kreatywne, prestiżowe projekty
  • Dużą satysfakcję i swobodę działań
  • Korzystne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę, kontrakt lub umowę zlecenie/o dzieło

Aplikacja:

Prosimy o załączanie CV. Mile widziana próbka kodu i odnośniki do projektów on-line.

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w PHP (OOP)
  • Bardzo dobra znajomość wybranego frameworka
  • Dobra znajomość JavaScript
  • Mile widziana znajomość systemów uniksowych

Metodologia pracy

O INTERSON

Jesteśmy doświadczonym zespołem z dużymi umiejętnościami i ciągłą potrzebą pozyskiwania nowych wyzwań. W przeciągu 10 lat kontaktu z projektami internetowymi wykonaliśmy dziesiątki dużych realizacji, co pozwoliło nam wzbogacić naszą wiedzę oraz zdobyć bezcenne doświadczenie, które konsekwentnie wykorzystywane jest przy kolejnych zleceniach naszych klientów.

Więcej informacji o nas pod adresem: www.interson.pl