Programista C++

Talent Partners
Język programowania
Baza danych

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. PC++/10/16
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• tworzenie, projektowanie i rozwijanie oprogramowania,
• analiza wymagań, przepływu danych,
• opracowywanie raportów i analiz,
• utrzymywanie i rozwój projektów informatycznych. Wymagania:
• wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów o kierunku informatycznym,
• doświadczenie w programowaniu w języku C++,
• znajomość programów w języku C++,
• znajomość oprogramowania C++Builder,
• znajomość języka SQL,
• znajomość obsługi relacyjnych baz danych (w tym MSSQL Server),
• znajomość pakietów biurowych (MS Office, OpenOffice),
• znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
• współudział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań,
• pracę w młodym i kompetentnym zespole,
• możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY