iOS Developer

New-Invest

30 - 90 zł netto / godzinowo

Język programowania
Inne

Firma IT , która realizuje projekty z branży finansowej. Firma nie działa w biznesie body-leasing. Dostarcza całościowo nowoczesne projekty dla klientów z sektora finansowego. Współpracownicy realizują projekty w siedzibie firmy, jednak może się zdarzyć kilkudniowa praca w siedzibie klienta (bank), jeśli klient nie udostępnia systemu testowego.
Obowiązki:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do kilkuosobowego zespołu, który będzie zajmował się tworzeniem aplikacji w środowisku Apple.
Firma zapewnia:
· pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
· twórczą atmosferę pracy
· elastyczne godziny pracy
· duże możliwości rozwoju dzięki pracy przy ciekawych i innowacyjnych projektach
· karta multisport

Wymagania

Umiejętności wymagane na tym stanowisku:
· Objective-C/Swift
· bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
· umiejętność przewidywania i rozwiązywania problemów
Mile widziane:
· doświadczenie w projektowaniu UI / UX
· Cocoa Touch Frameworks
· doświadczenie w projektowaniu/wdrażaniu rozwiązań związanych z płatnościami i bankowością będzie dodatkowym atutem