JavaScript Developer - Warszawa

SMT Software

50 - 80 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko: JavaScript Developer - Warszawa
Projekt dla branży finansowej

Obowiązki:
• Tworzenie aplikacji webowej oraz rozwijanie nowych funkcjonalności,
• Tworzenie interfejsów użytkownika,
• Odpowiedzialność za dostarczenie wysokiej jakości kodu,
• Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Wymagania:
• Bardzo dobrej znajomości języka JavaScript (vanilla),
• Znajomości HTML5 i CSS3,
• Doświadczenia w tworzeniu aplikacji typu SPA przy użyciu jednego z popularnych frameworków MVC (preferowany AngularJS),
• Doświadczenia w pracy z narzędziami developerskimi w stylu grunt lub gulp,
• Zrozumienia paradygmatów i wzorców opartych na programowaniu funkcyjnym,
• Umiejętności tworzenia testowalnego kodu, programowania w stylu TDD/BDD,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
Mile widziane:
• Znajomości NodeJS,
• Znajomość ES6 lub TypeScript. Oferujemy:
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
• Szkolenia techniczne,
• Atrakcyjne warunki finansowe,
• Pakiet socjalny,
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów,
• Miłą atmosferę w ambitnym zespole.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: [email protected].

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software Services SA, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym przetwarzanie ich w przyszłości do celów związanych z procesem rekrutacyjnym. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (U.02.101.926.j.t.).