Starszy Programista JAVA

4system Polska Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych

Firma 4system Polska Sp. z o.o. w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Zielona Góra

Realizowane zadania:
Poszukujemy wszechstronnych deweloperów Java, którzy mają doświadczenie w programowaniu, chcą się rozwijać i uczestniczyć w długofalowym rozwoju aplikacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za budowanie, rozwijanie i wdrażanie systemów informatycznych oraz tworzenie i prowadzenie dokumentacji programistycznej i dokumentacji projektowej.

Oferujemy:

• stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• elastyczny czas pracy w młodym i zgranym zespole,
• indywidualny program szkoleń specjalistycznych,
• rozwój zawodowy,
• udział w projektach dla największych firm w Polsce i na świecie oraz ministerstw,
• przyjazną atmosferę pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:
[email protected]
W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska.
ul. Botaniczna 70
65-392 Zielona Góra

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 ze zm.)" Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• bardzo dobra znajomość języka programowania: Java/J2EE,
• dobra znajomość narzędzi programistycznych: Eclipse, SVN,
• bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
• znajomość HTML, CSS,
• praktyczna umiejętność wykorzystywania bibliotek języka Java,
• umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
• efektywna organizacja czasu i pracy, wysoka komunikatywność, kultura osobista, samodzielność, elastyczność,
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną Mile widziane:
• umiejętność tworzenia aplikacji wielowarstwowych
• umiejętność projektowania aplikacji
• znajomość SOAP
• znajomość Hibernate

Metodologia pracy

O 4system Polska Sp. z o.o.

4system Polska to jeden z największych w Polsce zespołów zajmujących się szeroko pojętym e-learningiem. Zespół firmy to niekwestionowani liderzy w bardzo ważnych dla e-learningu dziedzinach takich jak:
• Tworzenie systemów e-learning
• Tworzenie szkoleń e-learning
• Wdrażanie kursów na platformy LMS
• Wdrażanie systemów LMS
• Tworzenie narzędzi do produkcji szkoleń
• Integracja systemów