TESTER MANUALNY/ AUTOMATYCZNY

Antal internaional

7 000 - 14 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Dla naszych klientów - twórców rozwiązań informatycznych z sektorów IT/ produkcji,medycycy w związku z rozwojem ich działalności, poszukujemy kompetentnych osób gotowych do pracy w interesujących projektach międzynarodowych na stanowiskach: TESTER MANUALNY/ AUTOMATYCZNY

Wymagania

Zadania:
• Tworzenie testów i scenariuszy testowych dla aplikacji napisanych w następujących językach: Java, C#, C++
• Przeprowadzanie testów manualnych UAT lub testów automatycznych z wykorzystaniem Selenium
• Optymalizacja procesu testowania aplikacji
• Zachowanie wysokich standardów procesu testowania

Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia w roli testera manualnego/ automatycznego
• Mile widziana znajomość narzędzia Selenium
• Mile widziane wykorzystywanie narzędzi automatyzacji, np. JMeter, JUnit, Appium, TestDroid
• Znajomość zasad programowania obiektowego
• Znajomość relacyjnych baz danych
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Certyfikaty ISTQB lub ITIL jako atut

Oferujemy:
• Wyzwania zawodowe zapewniające podnoszenie kwalifikacji w obszarze testowania oprogramowania
• Rozwój w pracy z narzędziami: Selenium, Appium, TestDroid, JMteter, JUnit, MS Visual Studio, SOAtest
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet pozapłacowy
• Realny wpływ na procesy projektowe
• Udział w projektach z obszaru m.in. R & D