Wordpress Front-end Developer

Smart MBC
Język programowania
Inne

Smart MBC, biuro doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (10973) o ugruntowanej pozycji i z zamiłowaniem do nowych technologii przyjmie do swojego zespołu, na stanowisko: Wordpress Front-end Developer
Nr ref. WFD/01/2016/SA

Obowiązki:
- rozwój i administracja nowego produktu jakim jest Smart CV;
- doskonalenie elektronicznego portfolio;
- tworzenie nowych funkcjonalności zgodnie z wytycznymi;
- możliwość wdrażania własnych pomysłów do platformy.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość Wordpress;
- umiejętność budowania i rozwijania stron stworzonych w Wordpress;
- umiejętność tworzenia wtyczek;
- bardzo dobra znajomość tworzenia html/CSS;
- dobra znajomość PHP;
- doświadczenie przy samodzielnej realizacji projektów;
- preferowane wykształcenie - informatyczne, programista, freelancer.

Oferujemy:
- pracę w scrumie :);
- możliwość rozwijania produktu od MVP;
- pracę z innowacyjnymi narzędziami;
- wynagrodzenie za wykonany projekt lub za roboczogodzinę - do ustalenia;
- możliwość pracy zdalnej - siedziba biura znajduje się w centrum Poznania;
- pracę w młodym i kreatywnym zespole.