Web Developer / Senior Web Developer

Stowarzyszenie WIOSNA
Język programowania
Baza danych
Inne

Stowarzyszenie WIOSNA od ponad 14 lat realizuje ideę mądrej pomocy – angażując tysiące osób w ogólnopolskie programy społeczne, takie jak: SZLACHETNA PACZKA czy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Aby efektywnie działać, na co dzień kierujemy się podejściem biznesowym, kładąc ogromny nacisk na realizację niebagatelnych celów, skuteczność oraz jakość naszych działań. Jesteśmy liderem wśród organizacji pozarządowych, stawiamy na najnowsze rozwiązania, nieustannie się rozwijamy, a najlepsze dopiero przed nami! Współpraca z nami oznacza możliwość współpracy z najlepszymi firmami i specjalistami w wielu dziedzinach. Z naszych rozwiązań IT korzysta blisko 200 pracowników oraz 10 tys. wolontariuszy w całym kraju. Tworzymy autorskie systemy zarządzania wolontariatem oraz serwis szlachetnapaczka.pl, który skupia 1 mln unikalnych użytkowników rocznie.

Jeśli więc chcesz:

• wdrażać systemowe rozwiązania IT wspierające zarządzanie ogólnopolskimi programami społecznymi,
• stosować najlepsze praktyki ze świata IT oraz działać w kulturze Open Source,
• rozwijać aplikacje, na których pracują tysiące wolontariuszy w całej Polsce,
• podejmować wyzwania i wygrywać je w zespole ludzi, dla których nie ma, że się nie da!

Zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:
Web Developer /Senior Web Developer

Wśród Twoich obowiązków znajdzie się m.in:
• praca przy tworzeniu architektury systemów i aplikacji,
• projektowanie, tworzenie i wdrażanie aplikacji PHP/JS/CSS/HTML oraz MySQL,
• wdrażanie nowych narzędzi środowiska pracy programisty i obsługi aplikacji,
• uczestniczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika,
• współpraca z wolontariuszami IT, utrzymywanie naszych projektów Open Source na Githubie.

Wymagania

• posiadasz przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy przy aplikacjach webowych,
• jesteś biegły w programowaniu w PHP i pracy z bazami relacyjnymi,
• chcesz uczyć się nowych technologii i wdrażać nowe narzędzia,
• jesteś komunikatywny/a i otwarty/a na zmiany,
• potrafisz szybko analizować informacje i podejmować decyzje,
• cechuje Cię umiejętność pracy w zespole.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy
  • biuro w centrum Krakowa
  • elastyczny i ruchomy czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu
  • świetni ludzie i atmosfera
  • luźny dress code
  • ciekawe zadania i praca z sensem
  • swoboda i samodzielność w realizacji zadań
  • dzielenie się wiedzą i wymiana doświadczeń ze specjalistami i ekspertami
  • dostęp do narzędzi własnych oraz profesjonalnych (Microsoft)
  • szkolenia i konferencje
  • imprezy integracyjne

O Stowarzyszenie WIOSNA

Grzejemy na ideałach
Stowarzyszenie WIOSNA – organizacja, która zamienia ideały w czyn, kreuje nową rzeczywistość i inspiruje ludzi do zmiany.