Programista ETL

IT.expert Sp. z o.o.

IT.expert istnieje na rynku informatycznym od 2000 roku i jest częścią zatrudniającej ponad 250 pracowników grupy kapitałowej. Specjalizujemy się w doradztwie, integracji i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla największych Klientów z sektora przemysłowego, finansowego oraz administracji publicznej. Wiemy, że naszą siła są ludzie, dlatego poszukujemy utalentowanych, energicznych i pełnych zapału profesjonalistów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków: Uczestnictwo w realizacji projektów z obszaru BI, w tym: uczestnictwo w przygotowywaniu analiz dla warstwy bazy danych Oracle, implementacji rozwiązania Oracle Data Integrator (ODI), tworzeniu procesów ETL, szkoleniach z zakresu wykorzystania PL/SQL, przygotowywaniu dokumentacji
Ocena i doradztwo w zakresie zastosowania rozwiązań Oracle przy realizacji projektów
Konfiguracja i utrzymanie rozwiązań ODI
Tworzenie rozwiązań bazodanowych opartych o rozwiązanie Oracle Database
Przygotowywanie i implementacja procesów ETL
Optymalizacja zapytań SQL
Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz administratorów dla nowo wdrażanych i aktualizowanych rozwiązań
Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji biznesowych oraz technicznych nt. rozwiązań Oracle Data Integrator i PL/SQL

Nasze oczekiwania:

Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku programisty ETL w technologii Oracle
Bardzo dobra znajomość bazy danych Oracle
Bardzo dobra znajomość języka PL/SQL
Bardzo dobra znajomość Oracle Data Integrator
Znajomość tworzenia procesów ETL z wykorzystaniem PL/SQL
Wiedza w zakresie optymalizacji zapytań SQL
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dyspozycyjność związana z zadaniowym trybem pracy
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

Mile widziane:

Mile widziana znajomość rozwiązania Oracle GoldenGate, Oracle Warehouse Builder (OWB)
Doświadczenie w zakresie tworzenie raportów w Oracle Business Intelligence (OBI)

Oferujemy:

Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju kariery zawodowej
Ciekawą pracę przy dużych projektach informatycznych realizowanych wyłącznie w nowoczesnych technologiach
Stabilne zatrudnienie oraz wysokie wynagrodzenie
Możliwość wyboru formy zatrudnienia - umowa o pracę/umowa o współpracę

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O IT.expert Sp. z o.o.

Profil działalności firmy:
Grupa Kapitałowa IT.expert to nowoczesne firmy informatyczne o szerokiej ofercie produktowej i usługowej z wieloletnim doświadczeniem w realizacji rozbudowanych projektów informatycznych dla administracji publicznej i czołowych firm na polskim rynku. W skład GK wchodzą Spółki:

  • IT.expert Sp. z o.o. – doradztwo i integracja rozwiązań informatycznych,
  • Management Data Systems Sp. z o.o. – budowa aplikacji wspierających procesy biznesowe i wdrażanie systemów informatycznych,
  • IT.event Sp. z o.o. – niestandardowe przedsięwzięcia eventowe i informatyczne.

Oferta obejmuje obszary: Smart City, Mobility, Cooperation, Security, Cloud oraz Outsourcing.

Partnerami Grupy są m. in.: Commvault, EMC, Fortinet, Google, Hitachi, HP, Huawei, IBM, Imperva, Microsoft, NetIQ, Novell, Oracle, PaloAlto, Veeam, VMware.