UI/Frontend Developer

Mindbox
Język programowania
Inne

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów do współpracy w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko UI/Frontend Developer.
Czas współpracy: długoterminowo
Zaangażowanie: full time
Lokalizacja: Kraków z możliwością częściowej pracy zdalnej
Forma współpracy: umowa o pracę lub kontrakt, rozliczanie B2B

Oferujemy:
• Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
• Stabilną pracę w zgranym zespole profesjonalistów
• Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach, także za granicą oraz pracy z użyciem nowoczesnych technologii
• Przejrzysty zakres obowiązków i jasne zasady współpracy
• Interesującą i rozwojową ścieżkę kariery w obszarze IT

Wymagania

Zadania:
• Tworzenie oraz rozwój stron internetowych z wykorzystaniem HTML5, CSS3 i Dojo
• Projektowanie i integracja konfigurowalnego interfejsu użytkownika dla różnych modułów z wykorzystaniem HTML5, CSS3, JavaScript i frameworka Dojo
• Przygotowywanie i wykonywanie testów jednostkowych, w tym testów funkcjonalnych, integracyjnych oraz testów użyteczności stron internetowych
• Reagowanie na problemy produkcyjne i zapewnianie wsparcia podczas fazy uruchamiania aplikacji
Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość JavaScript
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
• Doświadczenie w projektowaniu UI/UX dla aplikacji WEB
• Bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS3
• Rozumienie cyklu życia projektu
• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy na projektach Agile
• Znajomość frameworka Dojo
• Doświadczenie w branży finansowej